Süregelen Kalite ve Hep Yenilikçi
Süregelen Kalite ve Hep Yenilikçi
Sepetim 0,00 TL

Teslimat Şartları

TESLİMAT ŞARTLARI

Satın almış olduğunuz ürünler MNG Kargo ile siparişe ait ödemenin tarafımıza geçişini takiben en geç 2. iş gününde gönderilmeye başlanmaktadır. Kargo gönderiminden sonra 600 km’ye kadar uzaklıktaki il merkezlerinin kargoları 24 saat içerisinde, 600 km’den fazla uzaklıktaki il merkezlerin kargoları 48 saat içerisinde adresinize ulaştırılır. İl merkezleri haricindeki yerleşim birimlerinde ise, kargo firmasının mevcut dağıtım planına göre teslimatlar gerçekleştirilir.(Olağanüstü haller, mücbir sebepler, hava ve yol durumu hariç).

Sözleşmelerde belirtilmeyen özel taşıma talepleri, hizmetleri için taraflar karşılıklı mutabık kalmak kaydı ile başka fiyatlandırmalar ile iş birlikteliği gerçekleştirebilirler.

Teslimat ile ilgili problemlerinizde info@bilenay.com.tr adresine e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz Hafta içi 09:30 – 17:00 ve Cumartesi 10:00 – 13:30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde tarafınıza ulaşması için teslimat bilgileri bölümünü eksiksiz doldurmanız önerilir.

 

AVANTAJLI KARGO ÜCRETLERİ

  •   5   - 25 TL  : 29,90 TL
  •  25  - 100 TL: 14,90 TL
  • 100 - 150 TL:   9,90 TL

 

 

YENİ VE İNDİRİMLİ ÜRÜNLERDEN HABERDAR OLUN !
İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Kabul Et